Сухополов’янська громада висловлює найщиріші співчуття  рідним та близьким з приводу смерті художнього керівника Заїздського будинку культури Сергія Шевченка, серце якого перестало битися  27 вересня 2023 року.  Сергій Шевченко був людиною прекрасної душі, відкритого і доброго серця, який жив культурою, піснею та сценою.

Передчасна смерть – це непоправне горе для рідних, близьких, друзів, колег. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини.

Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Сергія Шевченка назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Вічна пам'ять!