06 липня 2023 року в результаті ворожого артилерійського обстрілу противника в районі населеного пункту Жереб’янки Василівського району Запорізької області загинув стрілець-снайпер механізованого відділення, механізованого взводу, механізованої роти, механізованого батальйону військової частини А4712 солдат Котович Артур Васильович, наш земляк з села Пирогівці.

Відданий військовій присязі на вірність Українському народу він віддав найцінніше за кожного з нас – своє життя.

Сьогодні, 28 вересня, траурний кортеж із загиблим земляком Артуром Котовичем о 10.30 вирушить від міської лікарні по вул. Київській до собору Різдва Пресвятої Богородиці.

Після відспівування близько 12.00 кортеж почне рух від собору Різдва Пресвятої Богородиці по вул. Незалежності (старий ринок) - вул. Густинська до місця поховання на міському цвинтарі (Горова Білещина, Алея Героїв).

Просимо віддати належну шану та гідно провести в останню дорогу нашого земляка, який поклав своє життя за мир, свободу і незалежність України!

Уся Сухополов’янська громада схиляє голови в глибокій скорботі, щиро співчуваємо рідним і близьким Героя.

Упокій Господи у царстві Божому душу нашого захисника, загиблого воїна Артура!

Вічна пам'ять Артуру! Слава Україні!