Сухополов’янська громада висловлює найщиріші співчуття сестрі медичній Дідівської амбулаторії  загальної практики сімейної медицини Олені Тарасенко з  приводу  тяжкої втрати – смерті  рідного брата,  Героя Аверкіна Віталія Олександровича (1975 р.н.) із с. Рибці,  який загинув 30 вересня 2023 року в районі населеного пункту смт. Керамік Донецької області, мужньо виконавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність. Віталій віддав своє життя за захист не лише України, а й кожного з нас.

Передчасна смерть – це непоправне горе для рідних, близьких, друзів, колег. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Пам’ятаймоГерої не вмирають!!!