17 жовтня 2023 року було проведено засідання Координаційної ради Сухополов’янської сільської ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, профілактики соціально-небезпечних хвороб та формування здорового способу життя.

На засіданні Координаційної ради розглянуто 4 питання:

1. Про облік неповнолітніх та молоді, з числа жителів Сухополов’янської сільської ради, які схильні до вживання алкоголю та наркотичних речовин. Про програми замісної підтримуючої терапії з метою зменшення ризику інфікування ВІЛ-споживачів ін’єкційних наркотиків.
  2. Про стан роботи з профілактики пияцтва, алкоголізму, наркоманії серед неповнолітніх, за 2023 рік.
  3. Про роботу мобільної бригади для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства  за ознакою статі.
  4. Про проведення профілактичних заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству.

За результатами обговорення учасники засідання ухвалили відповідні рішення.