З метою підвищення добробуту сільських багатодітних сімей, які проживають в сільській місцевості та виховують п’ять і більше дітей віком до 18 років та відповідно Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Прилуцького району на 2021-2027 роки 18 жовтня 2023 року  багатодітна родина Голубко Ольги Володимирівни, яка з чоловіком виховує п’ятеро дітей, віком до 18 років та проживають в селі Петрівське (Заїздський старостинський округ №3) отримали нетелі, загальною вартістю 45 тис.500 грн.  Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок виділення коштів з обласного бюджету для закупівлі племінних нетелей та передачі їх на безповоротній основі сільським багатодітним сім’ям.

Щиро вітаємо родину з чудовим для сільської місцевості подарунком та дякуємо Прилуцькій районній військовій адміністрації  та  керівництву ПрАТ «Нива-плюс» за можливість переміщення тварини до сім’ї Сухополов’янської громади.

Працюємо далі для жителів нашої громади.