23 жовтня, начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Іван Іщенко представив особовому складу Прилуцького районного відділу поліції нового керівника – підполковника поліції Василя Ободовського. 

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Прилуцького райвідділу поліції Василь Ободовський несе службу вже 20 років, має великий досвід оперативної та слідчої роботи. Перед призначенням на Прилуччину обіймав керівні посади в Одеській та Вінницькій областях.

Під час заходу керівник обласної поліції Іван Іщенко поспілкувався з присутніми головами громад та представниками місцевого самоврядування й обговорив першочергові кроки у напрямку розбудови безпекових проєктів на теренах Чернігівщини.

– Нашими першочерговими завданнями залишаються створення безпекового простору для спокою наших громадян і надання їм якісних поліцейських послуг, а також протидія злочинності та підтримка правопорядку в громадах. Бажаю новопризначеному керівнику успіхів на службі та злагодженої роботи поліцейських колективів заради спільної мети — довіри громадян, адже це ключовий аспект ефективної поліцейської діяльності, – сказав керівник обласної поліції Іван Іщенко.

Фото без опису