Сьогодні, 07 листопада, відбулися відкриті особисті змагання із стрибків в довжину серед учнів закладів загальної середньої освіти Сухополов’янської громади. Спортивний захід проходив на базі Дідівського ліцею. У змаганнях взяли участь 70 учнів із Сухополов’янського, Дідівського ліцеїв, Білорічицької та Охіньківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Юнаки та дівчата різних вікових категорії змагалися у стрибках в довжину. Переможців за І, ІІ та ІІІ місця нагородила грамотами та медалями начальник відділу освіти, молоді та спорту Сухополов’янської сільської ради Тетяна Рева.

Учасники отримали багато позитивних вражень та  емоційного заряду. Щиро вітаємо переможців  та бажаємо наснаги та нових спортивних звершень! Так тримати!