У шахрайську пастку потрапила 71-річна жителька Прилук. Жінка думала, що рятує онука, який нібито потрапив у біду. Насправді, нею вміло маніпулювали аферисти.

9 листопада до поліції звернулася місцева мешканка, яка повідомила, що їй зателефонував невідомий чоловік і представилася слідчим. Він сказав, що в її онука нібито проблеми із законом, для їх розв’язання терміново необхідні гроші. Відтак зловмисник порадив пенсіонерці нікому не телефонувати і якнайшвидше зібрати кошти. Після розмови заявниця перерахувала на рахунок незнайомця 20 тисяч гривень. Лише після цього жінка зв’язалася з онуком. З родичем все було добре і жодної допомоги він не потребував.  За цим фактом поліцейські розслідують кримінальне провадження та вживають заходів щодо розкриття злочину.

Шановні громадяни! Не довіряйте незнайомцям та перевіряйте інформацію, яку вони розповідають, а тим паче, коли йдеться про гроші. Спробуйте якнайшвидше зателефонувати тому, хто «потребує негайної допомоги», або людям, які можуть в даний момент бути поруч і підтвердити або спростувати інформацію.

Розкажіть про цю схему шахрайства своїм родичам і близьким, особливо людям літнього віку.

Фото без опису