Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету, жителів нашої громади  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом – Днем  працівників радіо, телебачення та зв'язку.

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем першими дізнаватися про найактуальніші  та достовірні новини,  оперативно знайомити з ними громадськість. Саме Ваші  інформаційні матеріали, аналітичні статті, інтерв'ю та включення з фронту стали тим потужним фронтом, що захищає країну від російських фейків, пропаганди.

На сьогодні в  умовах повномасштабного вторгнення рф Ваша робота стала не тільки  надважливою, відповідальною, а й небезпечною. На жаль, серед  жертв російського агресора  і представники ЗМІ, які загинули  під час виконання професійних обов'язків, під час  захисту нашої держави у лавах ЗСУ, а також медійники, які стали цивільними жертвами російсько-української  війни.

Цінуємо Вашу  працю! Бажаємо Вам об'єктивності у творчості, натхнення, невичерпної енергії  у підготовці нових цікавих змістовних тем, творчих злетів та гарних репортажів!  Працюйте успішно! Працюйте  для людей! Щодня разом  наближайте Перемогу на інформаційному фронті!

Все буде Україна!

З повагою