Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  24 листопада  2023 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  39 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1

На розгляд сесії  вносяться наступні питання:

1. Про звіт про виконання бюджету Сухополов’янської сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 року  (код бюджету 2554900000).

2. Про створення резервного фонду Сухополов’янської сільської територіальної громади та затвердження Порядку використання коштів резервного фонду.

3. Про затвердження Програми соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки ( в новій редакції).

4. Про внесення змін до «Програми додаткових пільг на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, послуги зв’язку сім’ям воїнів, загиблих в Афганістані, АТО/ООС, особам з  інвалідністю по зору та слуху 1 і 2 груп на 2023-2027 роки».

5. Про виплату матеріальної допомоги.

6. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.

7. Про затвердження Програми підтримки первинної медико-санітарної допомоги та надання медичних послуг населенню громади понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, на 2023 рік в новій редакції (додається).

8. Про затвердження Програми підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сухополов’янської сільської ради на 2023 рік (в новій редакції).

9. Про затвердження Програми  енергозбереження  відділу культури і туризму Сухополов’янської сільської ради на 2023-2024 роки.

10. Про затвердження статутного капіталу комунального підприємства «Добробут» Сухополов’янської сільської ради.

11. Про внесення змін до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік».

12. Різне.