24 листопада 2023 року відбулося пленарне засідання 39 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  у ході якого   було розглянуто 13 питань.    На початку сесії  всі присутні  вшанували  хвилиною мовчання  громадянську відвагу та героїчний подвиг військовослужбовців, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Заслухавши  доповідь начальника фінансового відділу Надії Мусійченко, депутати сільської ради  затвердили  звіт про виконання бюджету Сухополов’янської сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 року, ухвалили рішення про створення резервного фонду Сухополов’янської сільської територіальної громади  і Порядку використання його коштів, а також внесли зміни до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік».

У ході пленарного засідання депутати одноголосно затвердили в новій редакції Програму соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки, зокрема щодо надання одноразової грошової допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів, яким встановлено інвалідність унаслідок одержаних на території України ушкоджень здоров’я, спричинених вибухонебезпечними предметами, визначеними пунктом 1 частини першої статті 1 Закону України «Про протимінну діяльність в Україні» - по 30000,00 грн. (допомога надається, якщо постраждала особа зареєстрована або фактично проживає на території Сухополов’янської сільської ради); а також щодо надання одноразової допомоги  членам сімей, зниклих безвісти  військовослужбовців - по 10000,00 грн.  (допомога надається, якщо зниклий безвісти військовослужбовець був зареєстрований або фактично проживав на території Сухополов’янської сільської ради).

На сесії також були затверджені  наступні програми: Програма підтримки первинної медико-санітарної допомоги та надання медичних послуг населенню громади понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, на 2023 рік; Програма підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сухополов’янської сільської ради на 2023 рік;  Програма  енергозбереження  відділу культури і туризму Сухополов’янської сільської ради на 2023-2024 роки, а також внесені зміни  до Програми додаткових пільг на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, послуги зв’язку сім’ям воїнів, загиблих в Афганістані, АТО/ООС, особам з  інвалідністю по зору та слуху 1 і 2 груп на 2023-2027 роки» та  до Програми благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.

Розглянувши заяви жителів старостинських округів з відповідними документами  та заслухавши  детальну доповідь начальника відділу соціальної підтримки населення Наталії Музиченко, депутати ухвалили  рішення щодо виплати відповідно до  Програми соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян  Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців з Cухополов’янської громади, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність  України і брали участь в АТО/ООС, відсічі та стримуванні збройної агресії рф  проти України за період з 2014 року до закінчення воєнного стану в розмірі по 30 тис.грн. кожному або пропорційно всім членам сім’ї загиблого, які мають на це право і які зареєстровані чи проживають на території Сухополов’янської сільської ради.

Також  під час сесії депутатський корпус затвердив  статутний капітал комунального підприємства «Добробут» Сухополов’янської сільської ради.

Після розгляду всіх питань порядку денного  сільський голова Денис Росовський  представив депутатському корпусу  призначеного поліцейського  офіцера   Сухополов’янської громади  Дем'яненка Юрія Миколайовича, який  у свою чергу висловив сподівання на плідну подальшу співпрацю  з депутатами сільської ради, членами виконавчого комітету та посадовцями сільської ради.

Депутатський корпус працював конструктивно та злагоджено.