За ініціативи Сухополов’янської сільської ради та підтримки  народного депутата України Бориса Приходька вже другий рік поспіль проводимо відкритий турнір із футзалу серед юнаків  громад Прилуцького району на базі Сухополов’янського ліцею. У турнірі брали участь 6 команд із Сухополов     янської та Яблунівської громад. Юні футболісти грали завзято та з азартом. Їх підтримувало багато вболівальників. На заході були  присутні близько 60 учнів із тренерами.

Переможцем стала команда Сухополов’янського ліцею.  Призові місця вибороли команди Дідівського ліцею та Білорічицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський, який був присутній на турнірі, підтримав та нагородив гравців дипломами,  медалями, кубками та подарунками.

Учасники отримали багато позитивних вражень та  емоційного заряду. Щиро вітаємо переможців  та бажаємо наснаги та нових спортивних звершень! Так тримати!

Висловлюємо слова щирої вдячності народному депутату України Борису Приходьку за надані призи для учасників турніру. Сподіваємося на подальшу підтримку  та плідну співпрацю.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису