У листопаді 2023 р. для учнів 7-10 класів Сухополов'янського ліцею керівниками шкільного європейського клубу «ЄДНІСТЬ» Віктором Паустовським ми та Оленою Макаренко спільно з Представництвом ЄС в Україні, Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX та ГО «Українська громадська рада» було проведено тренінги з європейської інтеграції «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ -  ЄДНІСТЬ У РІЗНОМАНІТТІ» і  «ВИВЧАЄМО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ МЕДІЯ». Учасники ознайомилися з історією створення та сучасним розвитком Європейського Союзу, особливостями країн, які входять до ЄС та місцем України в євроінтеграційних процесах. Школярі працювали групами,вчилися презентувати свою роботу, переглянули відео сюжети, створювали плакати, брали участь в активних формах роботи.