Інформаційних листівок з ілюстрованими порадами поліцейські роздали та розмістили у найбільш відвідуваних місцях. Також разом з громадянами обговорили приклади найбільш поширених шахрайських схем та правильний алгоритм дій у подібних ситуаціях.

Наразі серед найпоширеніших видів шахрайства: обман під час купівлі-продажу товарів, шахрайства за схемою «ваш родич у біді», заволодіння грошима громадян під приводом оформлення так званої «грошової допомоги» та шахрайство з банківськими картками.

- Не слід довіряти стороннім особам, які телефонують від імені банку та просять вказати дані картки чи інші персональні дані, пам’ятайте, банківські працівники ніколи не вимагають від клієнтів конфіденційну інформацію.

- Перевіряйте інформацію незнайомців, які вам телефонують та повідомляють, що з вашим родичем сталася біда.

- Купувати товари в інтернеті слід на умовах післяплати та лише на перевірених сайтах.

- Не переходьте за підозрілими посиланнями та не вводьте дані своєї картки на підозрілих ресурсах.

- Інформація про справжні державні виплати та порядок їх отримання отримуйте лише з офіційних джерелах.

Якщо вам надходять підозрілі дзвінки чи повідомлення від невідомих осіб - телефонуйте «102». Не дайте шахраям жодного шансу ошукати вас.