Керуючись п.2 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на житлово-комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130, КП “ ДОБРОБУТ” доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на збирання та перевезення побутових відходів.

Обґрунтування причин зміни тарифів:

На даний час діють тарифи, які затверджені рішенням виконавчого комітету Сухополов’янської сільської ради від 24.05.2023р. № 93 “Про встановлення тарифів». З метою приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня, в зв’язку з суттєвими змінами цін на паливно-мастильні матеріали, запчастини, підвищення рівня мінімальної заробітної плати та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня  2023 року № 1031 Про затвердження Порядку формування середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами, а також тарифів на збирання,  перевезення, відновлення та видалення побутових відходів»,  виникла необхідність встановлення економічно обґрунтованих тарифів на  послуги із збирання та перевезення побутових відходів у населених пунктах сільської ради.

Збільшення  тарифів на послуги із збирання та перевезення побутових відходів дозволить    КП « ДОБРОБУТ» підвищити якість надання послуг та рівень організації робіт у сфері поводження з побутовими відходами, сприятиме поліпшенню естетичного, санітарно-епідеміологічного стану та екологічної безпеки населених пунктів сільської ради (зведення до мінімуму несанкціонованих сміттєвих звалищ, встановлення єдиних для усіх юридичних та фізичних осіб правил і норм поведінки у сфері поводження з відходами та питань благоустрою тощо).

Загальний розмір тарифу із збирання та перевезення побутових відходів  у населених пунктах сільської ради, для всіх категорій споживачів  становитиме:

- для населення    - 156,09 грн за куб. м., без врахування ПДВ

 (щомісячна плата за 1 споживача  становитиме 30,00 грн.).

- для  бюджетних організацій та установ - 170,96  грн. за куб. м.   

- для інших споживачів – 185,82 грн. за куб. м.           

            Розрахунок планових тарифів  із  збирання та перевезення побутових    

            відходів (ПВ) на 2024 рік (додається)

 

Прийняття рішення про зміну діючих тарифів спрямовано на додержання вимог статей 4, 8, 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (в редакції від 02.04.2020), статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

       Зауваження та пропозиції приймаються протягом 10 днів з дня оприлюднення цього повідомлення за адресою : 17543, с. Заїзд,  вул. Михайлівська, 40  на електронну адресу  Е-mail: : shp_kpdobrobut@ukr.net

https://rada.info/upload/users_files/04415867/277f0ef6b6e4dc93b3f525fbdec93d2c.docx