У святкові різдвяні дні є гарна традиція – колядувати. З новорічно-різдвяними привітаннями  25 грудня  до  Сухополов’янської громади завітали  колядувальники – вокальний ансамбль «Чарівниці» Смоського будинку культури КЗ «Центр культури та дозвілля»  Сухополов’янської сільської ради, учасники якого подарували святковий настрій, заспівавши  колядок для колективу громади,  у яких звучали побажання всім добра і любові, надії та радості, миру і тепла в  кожному домі. Очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський   та посадовці сільської ради подякували за привітання, долучившись до збору коштів на підтримку наших мужніх та незламних захисників та захисниць ЗСУ.

Щиро вітаємо  всіх з Різдвом Христовим! Нехай яскрава Різдвяна зірка об’єднає нас, а кожна оселя наповниться світлом, теплом та радістю. Нехай проміння Віфлеємської зорі осяє наші душі і серця миром, хай Різдво Христове утверджує нашу віру в Перемогу!