Сьогодні, 25 грудня, "на щиті" повертається назавжди до рідного краю наш земляк із с. Переволочна – РУДЕНКО Олександр Андрійович, який помер внаслідок отриманого важкого поранення під час  виконання бойового завдання  неподалік села Велика Новосілка Донецької області, захищаючи рідну Україну.

Просимо вшанувати пам'ять загиблого воїна, утворивши "живий коридор" (орієнтовно починаючи з 17.00) та гідно віддати шану нашому Герою по маршруту:

с. Заїзд (траса) – м. Прилуки - вул. Київська (КНП «Прилуцька центральна міська лікарня».

Завтра, 26 грудня, траурний кортеж з загиблим Героєм о  12.00  вирушить від КНП «Прилуцька центральна міська лікарня» - "5" магазин – (КНП «Прилуцька центральна районна лікарня» - Парк Вічної Слави – торгівельний центр "Практика" -  Укрпошта - Центральна площа – до місця проживання Героя (район банку «Аваль). У зворотньому напрямку кортеж повертатиметься  після 13.00 до собору Різдва Пресвятої Богородиці. Після відспівування близько 14.15 кортеж почне рух від собору Різдва Пресвятої Богородиці по вул. Незалежності (старий ринок) - вул. Густинська до місця поховання на міському цвинтарі (Горова Білещина, Алея Героїв).

Просимо віддати належну шану та гідно провести в останню дорогу нашого земляка, який поклав своє життя за мир, свободу і незалежність України!

Уся Сухополов’янська громада схиляє голови в глибокій скорботі, щиро співчуваємо рідним і близьким Героя.  Вічна пам'ять Олександру! Слава Україні!