Невимовний біль охоплює серце кожного з нас. Загинув ще один Герой, патріот, захисник та воїн, який віддав  найцінніше – життя, захищаючи  суверенітет та територіальну цілісність нашої країни.Україна у боротьбі з підступним  та жорстоким російським агресором   втрачає своїх вірних синів і доньок, а рідні –  найдорожчих серцю людей. 26 грудня 2023 року   очільник  Сухополов’янської  громади Денис Росовський,  секретар сільської ради Володимир Бобошко, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Ромашко, керуючий справами виконавчого комітету сільської ради Валентина Харченко, староста Переволочнянського  старостинського округу  Ольга Сметанник, посадовці, рідні, друзі, побратими провели в останню дорогу Руденка Олександра Андрійовича –   військовослужбовця,  молодшого  сержанта  20 окремого батальйону спеціального призначення.

Руденко Олександр Андрійович  народився 17 березня 1995 року у селі Червона Слобода Недригайлівського району Сумської області. Проживав і навчався в селі Переволочна. Далі пішов на строкову службу в м.Чернігів. У 2015 році одружився,  у 2017 році народився син Єгор. 18 травня 2015 року  прийшов працювати затягувальником взуття у ТОВ «Алітоні». Роботу виконував вчасно і якісно. Зарекомендував  себе як доброзичлива, чуйна і відповідальна  людина.

Після вторгнення рф на територію України 15 квітня 2022 року пішов на службу, ставши на захист суверенітету та територіальної цілісності  нашої держави. Отримав звання молодшого сержанта. 07 квітня 2023 року був нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест». 15 квітня 2023 року нагороджений нагрудним знаком «За зразкову службу». Отримав посвідчення учасника бойових дій, а також  грамоти та подяки.

08 грудня 2023 року  при виконанні бойового завдання був важко поранений  у селі Велика Новосілка Донецької області. Лікувався у м.Дніпро, потім  у м.Київ. Але, на жаль,  24 грудня 2023 року серце Героя не витримало… Без  сина залишилася мати  Світлана Миколаївна,  без  чоловіка залишилася дружина Аліна, без батька залишився  син Єгор. Олександру назавжди буде 28 років.

Виконавчий комітет сільської ради, депутатський корпус Сухополов’янської громади висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Захисника України! Щиро поділяємо горе сім’ї та схиляємо голови в глибокій скорботі. Ніколи не пробачимо ворогу жодне втрачене життя! Війна забирає найкращих...

Вічна пам'ять і слава Герою! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Висловлюємо слова вдячності за підтримку, небайдужість та фінансову допомогу в організації похорону нашого Героя керівництву СТОВ «Батьківщина» та  СТОВ «Дружба- Нова». Тільки разом ми – сила!