В цей тяжкий час, кожен українець робить все можливе аби наблизити нашу перемогу над ворогом.І не останнє місце в цій нашій нелегкій боротьбі займають волонтери і просто пересічні громадяни країни. Такі чуйні,щедрі душею і небайдужі люди є в  Дідовецькому старостинському окрузі. Це жителі села Манжосівка, які вже вкотре готують різні смаколики нашим воїнам захисникам і знову передали допомогу на передову, яку доправить волонтер В'ячеслав Мережко зі своєю командою. Хотілося б назвати кожного, хто долучається до цієї благородної справи, але їх дуже багато, я впевнена, що всі їх знають. Вони справжні господині, хлопці з фронту щиро дякують за їхні смаколики. Окремо хочу подякувати Івахненку Олегу та Сливку Миколу за надання продуктів для приготування страв. Також, хочу щиро подякувати однокласникам наших захисників Івахненка Андрія та Брижана Петра, які зібрали та передали необхідні речі та смаколики.Як би ми сильні не були, підтримка збільшує сили наших захисників. Вона як ковток свіжого повітря, коли навалюються труднощі і не дають дихати.Ваша допомога неоціненна для наших воїнів в такий складний час.Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.Коли такі люди живуть і працюють, то буде жити наша нація українців.Слава Україні!! Слава нашим Героям захисникам!!!

За інформацією старости Дідовецького старостинського округу Ірини Шуляк