Співробітники Прилуцького районного відділу поліції оперативно встановили особу та розшукали зловмисницю, яка викрала товар з полиці місцевого магазину. Жінці загрожує до 8 років позбавлення волі.

Інформація про крадіжку надійшла до поліції від персоналу торгового закладу.

Ознайомившись із записами камер відеоспостереження, правоохоронці встановили, що до магазину заходила «покупець», яка деякий час вивчала асортимент продукції, а коли поруч не було продавців-консультантів, ховала обраний товар. У такий спосіб їй вдалося здійснити крадіжку на понад 600 гривень.

В ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу зловмисниці. Нею виявилася 41-річна мешканка Прилуцького району. Наразі правоохоронці перевіряють причетність жінки до скоєння аналогічних злочинів.

За фактом крадіжки слідчий поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розпочав кримінальне провадження за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану).

Наразі слідство готує повідомлення про підозру та вирішує питання обрання фігурантці запобіжного заходу

Досудове розслідування триває.