Впродовж 2023 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 860 внутрішніх переселенців.

Зокрема, роботу на Чернігівщині знайшли 213 безробітних з цієї категорії громадян. Переселенці працюють в аграрному секторі, на підприємствах легкої та харчової промисловості, торгівлі, комунального господарства, у галузях освіти, охорони здоров’я, державного управління, культури і мистецтва тощо. Серед працевлаштованих – водії, менеджери, адміністратори, продавці, касири, швачки, бухгалтери, економісти, кухарі, пекарі, слюсарі, маляри, столяри, лікарі, медсестри, вихователі, інженери тощо.

Також 21 переселенця з числа безробітних службою зайнятості скеровано на професійне навчання, ще 29 не зареєстрованих у службі зайнятості внутрішньо переміщених осіб для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці отримали ваучер на навчання. Також переселенцям було видано 34 направлення на громадські та інші роботи тимчасового характеру, 224 направлення на суспільно корисні роботи в рамках урядового проєкту «Армія відновлення».

Крім того, маємо 3-х переселенців серед переможців на отримання мікрогранту за програмою «Власна справа» урядового проєкту єРобота.

Станом на 1 січня 2024 року області налічувалось 186 переселенців зі статусом безробітного.

Фото без опису