Сьогодні, 15 січня, "на щиті" повертається назавжди до рідного краю наш земляк із с. Колісники – КУДАШ Максим Сергійович, який загинув поблизу населеного пункту Кліщіївка Донецької області, захищаючи рідну Україну.

Просимо вшанувати пам'ять загиблого воїна, утворивши "живий коридор" (орієнтовно починаючи з 20.00) та гідно віддати шану нашому Герою по маршруту:

с. Нова Гребля (траса) – смт. Линовиця - с. Богданівка (траса) - с. Тополя – м. Прилуки - вул. Пирятинська (автовокзал) - вул. Котляревського (WOG) - вул. Київська (УБР - Центральна площа - Укрпошта - "Практика"- Парк Вічної Слави – Прилуцька центральна районна лікарня - "5" магазин - Патологоанатомічне відділення КНП ПЦМЛ).

Завтра, 16 січня, траурний кортеж з загиблим Героєм о 10.15  вирушить від міської лікарні по вул. Київська до собору Різдва Пресвятої Богородиці.

Після відспівування близько 12.00  кортеж почне рух від собору Різдва Пресвятої Богородиці по вул. Незалежності (старий ринок), по вул. Сорочинській м. Прилуки, далі по вул. Шкільній с. Сухополова до місця  поховання на сільському цвинтарі с. Колісники.

Просимо віддати належну шану та гідно провести в останню дорогу нашого земляка, який поклав своє життя за мир, свободу і незалежність України!

Уся Сухополов’янська громада схиляє голови в глибокій скорботі, щиро співчуваємо рідним і близьким Героя.  Вічна пам'ять Максиму!