17 січня   2024 року   відбулося  засідання виконавчого комітету сільської  ради, під час якого було розглянуто  53 питання. Переважна більшість питань, ухвалених на  засіданні виконавчого комітету,   стосувалися надання  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Заслухавши  доповідь начальника служби у справах дітей сільської ради Лариси Грабини, а також  відповідно до поданих документів,  висновків оцінки потреб сімей, складених Центром соціальних служб Сухополов’янської сільської ради та  рішення комісії з питань захисту прав дитини Сухополов’янської сільської ради члени виконкому  одноголосно ухвалили відповідні рішення.

Заслухавши доповідь начальника фінансового відділу Надії Мусійченко, члени виконавчого комітету  внесли зміни до рішення 41 сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2023 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2024 рік». З метою покриття незабезпеченості асигнувань на оплату праці з нарахуваннями працівникам бюджетної сфери, оплату комунальних послуг та енергоносіїв та проведення інших першочергових і невідкладних видатків виникла необхідність у внесенні змін  до бюджету Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2024 рік, а саме: на оплату праці; продукти харчування для учнів; на розрахунки за природний газ по загальноосвітніх школах; придбання твердого палива для закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти; поточний ремонт споруди цивільного захисту в Охіньківські школі; виготовлення ПКД по капітальному ремонту та облаштуванню захисної споруди цивільного захисту Сухополов’янського ліцею. Також варто зазначити,  що сільським бюджетом передбачено надання іншої субвенції районному бюджету Прилуцького району на співфінансування Програми підтримки Збройних Сил України та підрозділів територіальної оборони на 2023-2024 роки – 100 тис. грн. На реалізацію заходів Програми фінансової підтримки військових частин Збройних Сил України на 2024 рік, зокрема, для придбання FPV дронів запланована субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програми соціально – економічного розвитку регіонів в сумі 1 млн. грн.

          На засіданні  схвалили  Програму фінансової підтримки військових частин Збройних Сил України на 2024 рік, Програму підтримки КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сухополов’янської сільської ради понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, на 2024 рік (в новій редакції); внесли зміни  до Програми ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки та до Програми соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції).

Заслухавши та обговоривши доповідь діловода, відповідальної особи за ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних та бронювання військовозобов’язаних сільської ради Лідії Тарасенко про стан військово-облікової роботи по Сухополов’янській сільській раді, члени виконкому  взяли звіт  до відома.

З нагоди 35-річниці виводу військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав, виконавчий комітет ухвалив рішення  щодо виплати учасникам бойових дій в Афганістані та на території інших держав в розмірі 1 тис.грн. кожному  (всього 46 заяв).

Розглянувши заяви жителів старостинських округів Сухополов’янської сільської ради з відповідними документами, члени виконкому ухвалили рішення щодо  виплати матеріальної допомоги членам сімей, зниклих безвісти військовослужбовців, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації по 10 тис. грн., якщо зниклий безвісти військовослужбовець був зареєстрований або фактично проживав на території Сухополов’янської сільської ради, а також членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО/ООС, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації, у період з 2014 до періоду закінчення воєнного стану в розмірі по 30 тис.грн. кожному або пропорційно всім членам сім’ї загиблого, які мають на це право і які зареєстровані чи проживають на території Сухополов’янської сільської ради.

У ході засідання було ухвалено рішення про  пільгове медикаментозне забезпечення громадян, а саме: Порядок медикаментозного забезпечення пільгових категорій громадян, Положення про проведення конкурсу для визначення переможців на медикаментозне забезпечення пільгових категорій громадян та склад конкурсної комісії для визначення переможців на медикаментозне забезпечення пільгових категорій громадян.

У зв’язку з розширенням переліку послуг, що надає КП «СП «Сухополов’янське»,  та для забезпечення прибуткової діяльності підприємства члени виконкому ухвалили рішення «Про встановлення тарифів» на послуги для всіх категорій споживачів на рівні цін, запропонованих виконавцем послуг, відповідно до розробленої калькуляції, а саме: вартість 1 години роботи по прибиранню снігу та виконанню земляних  робіт  (виїмка, переміщення та вивіз ґрунту) КП «СП «Сухополов’янське» із залученням екскаватора-навантажувача CACE S70Т,  в розмірі (без ПДВ): для населення – 1191,75  грн.; для бюджетних організацій – 1305,25 грн.; для інших організацій  – 1418,75 грн.

          Також на засіданні виконавчого комітету були розглянуті інші поточні питання.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису