26 січня  2024 року Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський провів особистий виїзний прийом громадян у селі Пологи за участі старости  старостинського округу  Василини Федоренко та  посадовців  сільської ради. Під час спілкування жителі округу піднімали питання щодо необхідності проведення ямкового ремонту доріг в с.Пологи та с.Піддубівка; розчистки узбіч дороги по вул.Іванівській в с.Пологи; встановлення додаткових ліхтарів вуличного освітлення в с.Пологи; пасажирських перевезень, зокрема  пасажиромісткості  автобуса «Прилуки – Погреби», а також щодо необхідності  облаштування зупинки на трасі «Київ-Суми» (за 3 км від с.Пологи). По  частині піднятих жителями питань сільський голова  та посадовці надали роз’яснення безпосередньо під час прийому,  решта –  взяті на контроль для вирішення. Щиро дякуємо місцевим жителям, які віднайшли вільний час та прийшли на зустріч.