Сухополов’янська сільська рада цілеспрямовано продовжує надавати підтримку Збройним Силам України у боротьбі з агресором. На зверненням командування однієї з військових частин, де проходить службу наш земляк з села Охіньки Юрій ЛУЦЕНКО, було зібрано 304 тисячі гривень на придбання автомобіля типу пікап. Автомобіль NISSAN NAVARA SPORT придбано за 260 тисяч гривень, 23 тисяч гривень було витрачено на доставку та ремонт авто. Решта коштів в сумі 21 тисяча гривень переходять на наступний збір.

Велика вдячність усім хто долучився до збору допомоги:

• працівникам виконавчого апарату сільської ради;
  • депутатам сільської ради: Юрію ЦИБЕНКУ, Олексію ІВАХНЕНКУ, Віктору РЕДЬЦІ, Володимиру ПОЛУХІНУ, Юрію ХОЛОДУ, Олегу ВЛАСЕНКУ, В’ячеславу ЗІНЧЕНКУ, Олександру ШУЛЯКУ, Ігорю ПОПРАВЦІ;
  • суб’єктам господарювання: СТОВ «Дружба Нова», БО БФ «Трансвіт», ФГ «РОСТОК», ФГ «Волошка», ФГ «Добрий пан», СТОВ «Батьківщина»,  ФГ «Деметра-Агро МС»;
  • приватним підприємцям: Володимиру ЛУЦАЮ, В’ячеславу КУДЛАЮ, Олегу СОХАНЮ;
  • вокальному ансамблю «Чарівниці» Смоського будинку культури КЗ «Центр культури та дозвілля» Сухополов’янської сільської ради;
  • небайдужим громадянам Олегу ПІЩЕНКУ, Олександру НОСЕНКУ та мешканцям усіх старостинських округів громади.

Автомобіль буде використовуватись для виконання бойових завдань із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримання збройної агресії російської федерації.

Разом до Перемоги! Слава Україні!