Зустрічі проходять з метою покращення зворотного зв’язку з місцевими мешканцями та органами місцевого самоврядування, а також для з’ясування та спільного розв’язання питань у сфері безпеки. Поліцейські інформують про основні напрями своєї діяльності, серед яких: оперативне реагування на заяви та повідомлення громадян, надання допомоги в межах своєї компетенції та проведення профілактичної роботи щодо недопущення вчинення кримінальних правопорушень.

Дільничні офіцери поліції розповідають про вжиті заходи щодо дотримання правопорядку та запобігання вчинення правопорушень. Поліцейські особливу увагу акцентують на профілактичній роботі з населенням щодо протидії домашньому насильству та виявленні й попередженні шахрайства.

Співробітники поліції дякують мешканцям громад за правосвідомість та дотримання правопорядку в умовах воєнного стану.