На сайті «Будь як Ніна.Український медичний рух», а також на сторінці соціальної мережі «Фейсбук»  «РУХ#БудьякНіна» 08 лютого 2024 року розміщена фейкова інформація «На Чернігівщині звільнені медики ФАПів поновлюються через суд на роботі», яка  ВЗАГАЛІ НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ.

Інформуємо про те, що рішенням 33 (позачергової) сесії Сухополов'янської сільської ради 8 скликання  від 07 червня 2023 року було створене  комунальне  некомерційне   підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сухополов'янської сільської ради.  05 грудня 2023 року дане комунальне  некомерційне   підприємство отримало ліцензію  на провадження господарської діяльності з медичної практики.

До системи закладів охорони здоров’я територіальної громади увійшли:  3 амбулаторії загальної практики сімейної медицини (Прилуцька, Манжосівська  та Сухополов’янська) та 19 ФАПів та ФП.  Відповідно до затвердженої структури вищезгаданого підприємства   всі заклади охорони здоров’я, які функціонували на території Сухополов'янської сільської ради,  працюють у звичному режимі. Мережа медичних закладів  повністю збережена. Предметом діяльності закладу є надання первинної медичної допомоги населенню громади, тобто формування спроможної мережі, що забезпечить якість та доступність первинної медичної допомоги в кожному населеному пункті. Наразі укомплектовано медичний персонал і здійснюється укладання декларацій з населенням.      

Ще раз хочемо наголосити на  тому, що ні Сухополов’янська громада, ні КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сухополов'янської сільської ради скорочення медичних працівників НЕ ЗДІЙСНЮВАЛИ.

    Наголошуємо – довіряйте  інформації лише з офіційних джерел громади!