Підтримуємо на  передовій  наших земляків-захисників ЗСУ !

Сухополов’янська громада  цілеспрямовано продовжує надавати підтримку Збройним Силам України.

12 лютого 2024 року очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський та волонтер Вячеслав Мережко  відвідали 5 військових підрозділів на передовій  (Запорізький  напрямок) з метою   доставки допомоги  та найщиріших, найтепліших слів підтримки, поваги, вдячності військовослужбовцям  наших  незламних  ЗСУ, які мужньо та самовіддано захищають суверенітет та територіальну цілісність України та кожного з нас.

Щира вдячність волонтеру Вячеславу Мережку за самовіддачу, а також  усім, хто  постійно долучається  до збору допомоги для наших захисників, не перестає донатити,  за кожну гривню,  підтримку та побажання. Тільки в єдності наша сила!

Велика  подяка та доземний уклін  нашим відважним воїнам-захисникам, які  на передовій,  у найгарячіших точках, щодня, відбиваючи атаки ворога, наближають нашу Перемогу.  Все буде Україна!