Представники кадрового апарату Прилуцького районного відділу поліції запрошували студентів Прилуцького агротехнічного коледжу вступати до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку поліцейських.

Правоохоронці розповіли слухачам про основні функції та завдання, які покладені на співробітників поліції, а також про умови вступу та специфіку навчання у навчальних закладах системи МВС. Ознайомили студентів зі спеціальностями, за якими готують молодих фахівців, переваги професії поліцейського та можливості подальшого працевлаштування в органах Національної поліції України.

В свою чергу інспектори ювенальної превенції наголосили на відповідальності, яка чекає порушників правил дорожнього руху. Акцентували увагу на недопущенні керування транспортними засобами у стані сп’яніння.

Молодь активно спілкувалася з поліцейськими й отримувала відповіді на всі свої питання щодо служби в Національній поліції. Деякі студенти виявили бажання в майбутньому стати випускниками академій системи МВС та поповнить лави поліцейських.

Ми з радістю запрошуємо всіх, хто хоче приєднатися до поліцейської команди. Заповнити анкету для вступу до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, можна за посиланням https://osvita.np.gov.ua                                                                                                                                                                                   Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису