Минулими вихідними (17-18 лютого) юні спортсмени комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов'янської сільської ради  брали участь у декількох змаганнях.   Пляшко Валерія виступала на чемпіонаті України серед юніорів, що проходив в місті Києві, і на дистанції 2000 м з перешкодами посіла 12 місце.    Найменші вихованці змагалися в м. Гребінка на відкритому чемпіонаті Полтавської області з легкоатлетичного двоборства серед юнаків і дівчат 2011-2012, 2013-2014 р. н.    Срібним призером став Паска Тагір (60 м і 600 м). Бронзову нагороду виборов Кізім Дмитро  (60 м і 600 м). Серед наймолодших 4 місце зайняв Сорокопуд Ярослав в штовханні ядра і бігу на 60 м.  18 лютого вихованці тренера Маценка С.В. провели дві товариські зустрічі з футболу в м. Борзна, де в одній грі перемогли, а в другій поступились з рахунком 7:8.   Дякуємо нашим незламним та мужнім ЗСУ за можливість брати участь у змаганнях.