Україна дивує своєю музичною та творчою різноманітністю. У Театралізованому ярмарку «Весілля на Житньому», що був організований ТОВ «ЕКСПО КИЇВЩИНА» взяли участь  співочі колективи з Чернігівщини - народний аматорський вокальний ансамбль "Феєрія" Переволочнянського будинку культури КЗ "Центр культури та дозвілля" Сухополов'янської сільської ради та народний аматорський вокальний гурт "Струни душі" КЗ "Центр культури та дозвілля" Сухополов'янської сільського ради. Поєднання сучасної та старовинної методики виконання - дуже оригінально, мелодично, красиво. Ярмарок поєднав в своїй культурній програмі багато регіонів, та кожний творчий колектив був особливим коштовним ланцюжком в намистіМетою ярмаркового дійства, що тривало більше 8 годин поспіль, був збір коштів на дрони для батальйону Азов. В концертній програмі свій талант для безлічі глядачів демонстрували учасники художньої самодіяльності з Київщини, Харківщини, Черкащини, Житомирщини та Чернігівщини, які змогли створити незабутню атмосферу свята і не залишили байдужим жодного глядача. Також були запрошені гості: відома українська зірка шоу-бізнесу Тетяна Дяченко та ведучий програми новин Факти на ICTV Петро Дем`янчук. Усі присутні змогли вдосталь насолодитися унікальністю культурного досвіду.