Сьогодні  Сухополов’янська  громада проводжала останньою земною дорогою   Героя – Геннадія Роліна, молодого, повного мрій, сподівань, планів, яким, на жаль, вже не здійснитись….. Він  віддав найцінніше – життя,  захищаючи та відстоюючи суверенітет і територіальну цілісність України.

29  лютого  2024 року очільник  Сухополов’янської територіальної  громади Денис Росовський,  секретар сільської ради Володимир Бобошко,  староста Замостянського старостинського округу Тетяна Терентій, посадовці сільської ради, рідні, друзі, односельчани, побратими провели в останню дорогу   військовослужбовця Роліна Геннадія  Вікторовича із  с.Замістя (Замостянський старостинський округ).

Ролін Геннадій Вікторович народився 04 липня 1999 року в селі Щуча Гребля Бахмацького району Чернігівської області. Виховувався у прийомній сім’ї Тищенків.  Навчався в Прилуцькій ЗОШ І-ІІІ ст. №13 імені святителя Іоасафа Бєлгородського. Після закінчення школи вступив до Роменського професійно-технічного училища Сумської області на спеціальність  монтажник  санітарно-технічних систем і устаткування, електрогазозварник, яке закінчив у 2019 році. Проживав у с.Замістя з 2019 року. Геннадій Ролін був призваний на військову службу за контрактом з 20 грудня 2020 року  Житомирським РТЦК та СП. Службу проходив спочатку навідником у 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді військової частини А0281, а згодом  механіком-водієм відділення безпілотних авіаційних комплексів танкової роти цієї військової частини. За час проходження військової служби зарекомендував себе надійним, справжнім  товаришем, користувався авторитетом та повагою серед колег. Всі запам’ятають його порядним, щирим, життєрадісним, доброзичливим, працьовитим та  готовим прийти на допомогу. Завжди з позитивом ставився до будь-яких викликів долі.

Мужньо виконавши військовий обов’язок, старший солдат, механік-водій  відділення безпілотних  авіаційних комплексів танкової роти військової частини А0281 Збройних Сил України Ролін Геннадій Вікторович  загинув 22 лютого 2024 року  під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Терни Лиманського району Донецької області.  Без сина залишилися батьки: Микола Борисович та Наталія Михайлівна; без коханого чоловіка дружина Олена, без батьківської підтримки та тепла син Микита. Смерть Геннадія – непоправна втрата для рідних, друзів, громади та всієї України. Геннадію назавжди буде 24 роки…

Депутатський корпус та виконавчий комітет Сухополов’янської сільської ради висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Захисника України! Щиро поділяємо горе сім’ї та схиляємо голови в глибокій скорботі. Мужність, героїзм, самовідданість захисників України- неоціненні! Щоразу втрачаючи найрідніших, усвідомлюємо, якою ціною дістається свобода, як здобувається право бути самодостатньою нацією. Пам’ятаймо: ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Висловлюємо слова вдячності за підтримку, небайдужість та фінансову допомогу в організації похорону: Миколі Супруненку ТОВ «Прилуцький хлібодар», Людмилі Супруненко «ПрАТ «Прилуцький хлібозавод», Володимиру Мусієнку ФГ «Деметра-Агро», ФОП Вячеславу Маценку, депутату Сухополов’янської сільської ради Олексію Івахненку, а також приватним перевізникам:  Анатолію Тригубенку     та  Сергію  Степаненку. Тільки разом ми – сила!