Відбулося  засідання  робочої групи, утвореної розпорядженням сільського голови від 20.11.2023 року №162  з розроблення проєкту Статуту Сухополов’янської сільської територіальної громади  як місцевого нормативного акта вищої юридичної сили, своєрідної «місцевої конституції», використання якого у поточній практиці місцевого самоврядування має забезпечити ефективне управління розвитком  Сухополов’янської сільської територіальної громади у напрямку максимально повного задоволення соціальних потреб та інтересів членів територіальної громади. Над розробкою  Статуту працюватимуть посадовці сільської ради, старости старостинських округів громади, депутати та члени виконавчого комітету, працівники закладів освіти та культури, Молодіжна рада громади, а також жителі громади, які зможуть брати участь у громадському обговоренні проекту Статуту   та внесенні пропозицій з 28 січня  по 28 лютого 2024 року. Після  узагальнення всіх пропозицій, проєкт буде поданий на  затвердження сесії  сільської ради з попереднім обговоренням на засіданні відповідної постійної депутатської комісії. Працюємо спільно для жителів громади.