14 березня  2024 року Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський провів особистий виїзний прийом громадян у селі Колісники за участі старости  старостинського округу  Наталії Зуєвої, начальника відділу – державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ірини Якименко, начальника  відділу соціальної підтримки населення  сільської ради Наталії Музиченко та   поліцейського офіцера Сухополов’янської громади Юрія Дем'яненка.

Під час спілкування жителі округу піднімали питання щодо необхідності  продовження роботи над розчищенням вулиць; щодо підсипки доріг по вул. Потоківській в с.Колісники та  провул. Дорошенка в с. Левки; щодо випилювання дерев на кладовищах та старих/аварійних дерев по  населених  пунктах, а також стосовно  укладання декларацій з сімейними лікарями тощо.

По  частині піднятих жителями питань сільський голова  та посадовці надали роз’яснення безпосередньо під час прийому,  решта –  взяті на контроль для вирішення.

Щиро дякуємо місцевим жителям, які віднайшли вільний час та прийшли на зустріч.