У Сухополов’янській громаді проводяться  роботи із грейдерування, яке застосовується для вирівнювання доріг із ґрунтовим покриттям.   13 березня та 14 березня 2024 року  в с.Заїзд та с.Петрівське Заїздського старостинського округу працював грейдер Сухополов’янської громади. Як результат, прогрейдеровані  відповідно до звернень жителів всі  дороги з ґрунтовим покриттям, які цього потребували, у вищезгаданих населених пунктах, а також під’їзди до сільських кладовищ у с.Заїзд та с.Петрівське. Роботи з благоустрою будуть продовжені в інших старостатах. Зробимо нашу громаду затишною і комфортною для проживання! Працюємо далі  для жителів громади.