Сьогодні, на жаль, в Україні триває війна, викликана агресією російської федерації.  З метою підтримки наших мужніх і незламних захисників та захисниць ЗСУ  в Заїздській ЗОШ І - ІІ ст. організували та провели благодійний ярмарок. Здобувачі освіти 1 - 9 класів за підтримки батьків, на чолі з класними керівниками організували та провели виставку-продаж приготованих смаколиків (пиріжки, кекси, тістечка, чебуреки, гарячі бутерброди, млинці, вареники, сік тощо) та виробів власними руками, попередньо самостійно їх оцінивши. Також до школи завітали батьки, староста Заїздського старостинського округу Ніна Свистун та  посадовці сільської ради. Діти, вчителі, батьки, всі бажаючі мали можливість придбати улюблену продукцію, а всі отримані кошти будуть передані на благодійну фінансову допомогу ЗСУ. Всі у вишиванках, дівчата у хустках, презентації, вірші, приповідки, пісні, танці, торги, рекламні акції - все це було на ярмарку. Але найголовніше, це збір уторгованих грошей на благодійну допомогу ЗСУ. Загалом у школі протягом ярмарку було зібрано 7 895 гривень. Тож величезна подяка батькам здобувачів освіти за всебічну підтримку та допомогу. Всі кошти будуть направлені на благодійну фінансову підтримку  ЗСУ. А за багаточисельними побажаннями дітей, батьків та вчителів гарну традицію проведення таких благодійних ярмарків на підтримку ЗСУ буде продовжено. Віримо у наші ЗСУ! Все буде Україна!