У Сухополов’янській громаді продовжуються  роботи із підсипки  доріг з ґрунтовим покриттям.  20 березня 2024 року  в адміністративному центрі громади – с.Сухополова працював грейдер Сухополов’янської громади і як результат: здійснено підсипку  та вирівнювання в’їзду до стадіону Сухополов’янського ліцею, а також дорожнього полотна по вул.Сосновий Бір. Відповідні роботи будуть продовжені в  старостатах громади. Висловлюємо щирі слова вдячності депутату Сухополов’янської сільської ради Юрію Цибенку за надання допомоги у погрузці підсипкового матеріалу. Працюємо далі  для жителів громади.