27 березня 2024 року під керівництвом керуючого справами виконавчого комітету  Валентини Харченко відбулося засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству  за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, профілактики соціально-небезпечних хвороб та формуванню здорового способу життя,  у ході якого були розглянуті наступні питання:

Про результати роботи з попередження підліткової злочинності, дитячого алкоголізму та інших негативних явищ у молодіжному середовищі та території Сухополов’янської  територіальної громади.

Про рівень захворюваності на туберкульоз на території Сухополов’янської територіальної громади».

При розгляді питань порядку денного інформували   Яна Гуменна -  т.в.о. інспектор сектору ювенальної  превенції відділу превенції Прилуцького  районного відділу поліції ГУНП Чернігівській області, сержант  поліції та Лариса Грабина - начальник служби у справах дітей сільської ради.

На засіданні також був присутній поліцейський офіцер Сухополов’янської громади Юрій Дем’яненко.

Засідання пройшло конструктивно та злагоджено.