У рамках проведення з 01 квітня по 30 квітня 2024 року весняного місячника з благоустрою на території населених пунктів Сухополов’янської сільської ради  під керівництвом  старости Знам’янського старостинського округу Світлани Барвінченко та за участі небайдужих жителів  було здійснено благоустрій сільського кладовища.

Також спільними зусиллями працівників старостату, сільського клубу, фельдшерського пункту та небайдужих жителів громади були виконані роботи з благоустрою в центрі села Знам’янка.

Щиро вдячні всім, хто долучився до прибирання. В єдності та згуртованості наша сила. Зробимо нашу громаду комфортною та затишною для проживання. Працюємо спільно далі  з жителями та для жителів нашої громади!