У рамках проведення з 01 квітня по 30 квітня 2024 року весняного місячника з благоустрою на території населених пунктів Сухополов’янської сільської ради

продовжуються  роботи на території Канівщинського старостату.

02 квітня та  03 квітня 2024 року  під керівництвом старости Канівщинського старостинського округу  Тамари Сергієнко за участю  працівників старостату, сільського клубу, бібліотеки, фельдшерського пункту, школи проведені роботи з благоустрою в центрі села Канівщина. Також працівниками з благоустрою за участю небайдужих жителів села проводяться роботи по прибиранню територій біля  домогосподарств,  у яких ніхто не проживає.

Щиро вдячні всім, хто долучився до прибирання. В єдності та згуртованості наша сила. Зробимо нашу громаду комфортною та затишною для проживання. Працюємо спільно далі  з жителями та для жителів нашої громади!