У Сухополов’янській громаді продовжуються  роботи з благоустрою  в рамках проведення весняного місячника на території населених пунктів сільської ради, який проходить  з 01 квітня по 30 квітня 2024 року.  04 квітня  2024 року  у с. Ярова Білещина працював грейдер  сільської ради і як результат здійснено роботи з благоустрою вул. Берегової, а саме: прогрейдеровано дорожнє полотно,   виконані роботи з вирівнювання дороги, випилювання деревної порослі,  риття дренажної канави для стічних вод.   Відповідні роботи будуть продовжені і в інших населених пунктах  громади. Працюємо далі  для жителів нашої громади.