У рамках проведення з 01 квітня по 30 квітня 2024 року весняного місячника з благоустрою на території населених пунктів Сухополов’янської сільської ради

проводилися  відповідні   роботи також на території Заїздського  старостату. Під керівництвом старости Заїздського старостинського округу Ніни Свистун, за участю працівників старостату, закладів освіти,  культури, медицини, поштового відділення, соціальної сфери були проведені  роботи з благоустрою території біля обеліска Слави та території дитячого майданчика в центрі села Заїзд.

Щиро вдячні всім, хто долучився до прибирання. В єдності та згуртованості наша сила. Зробимо нашу громаду комфортною та затишною для проживання. Працюємо спільно далі  для жителів нашої громади!