З метою створення належних безпечних умов в організації  навчального процесу для педагогічного та учнівського колективів  сьогодні, 08 квітня 2024 року,  Дідівський ліцей Сухополов’янської сільської ради  отримав 52 парти та 74 стільці для укомплектування укриття від Прилуцької міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України  за сприяння Австрійського Червоного Хреста.

Висловлюємо щирі слова вдячності Прилуцькій міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України за підтримку та надання допомоги. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з нашою громадою. Все буде Україна!