12 квітня 2024 року   відбулося  засідання виконавчого комітету сільської  ради, під час якого було розглянуто  60 питань.  У ході засідання схвалили Програму фінансової підтримки військових частин Збройних Сил України на 2024 рік (в новій редакції), Програму підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сухополов’янської сільської ради понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, на 2024 рік (в новій редакції), Програму благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції) та внесення змін до Програми ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.

Заслухавши доповідь начальника фінансового відділу сільської ради Надії Мусійченко, члени виконкому схвалили внесення змін до рішення сорок першої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2023 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2024 рік», зокрема щодо розподілу  субвенції  на виконання доручень виборців депутатом Чернігівської  обласної ради  Віталієм Лічманом в сумі 10625 грн., яка буде спрямована на  придбання спортивного інвентарю для КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа Сухополов'янської сільської ради»; на  фінансування ряду програм; співфінансування по об’єкту «Капітальний ремонт та облаштування захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) Сухополов’янського ліцею; придбання контейнерів для збору твердих побутових відходів у відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування в с. Заїзд  тощо.

Розглянувши заяви жителів старостинських округів Сухополов’янської сільської ради з відповідними документами, члени виконкому ухвалили рішення   щодо виплати матеріальної допомоги.

Переважна більшість питань, ухвалених на  засіданні виконавчого комітету,   стосувалися надання  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Відповідно до поданих документів,  висновків оцінки потреб сімей, складених Центром соціальних служб Сухополов’янської сільської ради, та  рішення комісії з питань захисту прав дитини Сухополов’янської сільської ради члени виконкому  одноголосно ухвалили відповідні рішення.

Були розглянуті питання  щодо присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна; взяття на квартирний облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;  затвердження граничної чисельності працівників закладів освіти Сухополов’янської сільської ради; надання компенсації на відновлення пошкодженого об’єкту нерухомості; надання дозволу на укладання та підписання договору оренди землі (додаткової угоди) та інші поточні питання.

Засідання виконавчого комітету пройшло злагоджено та конструктивно.