12 квітня 2024 року очільник Сухополов’янської громади  Денис Росовський взяв участь  у  засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України   та форумі «Життя громад в умовах війни», який відбувся  в м.Чернівці за участі Президента України Володимира Зеленського, голів обласних та районних військових адміністрацій, голів територіальних громад. У ході заходу було проведено ряд тематичних панельних дискусій: «Зроблено в Україні», «Політика безпеки: регіональний аспект», «Політика Героїв та підтримка Збройних Сил України», «Гуманітарна політика: регіональний аспект», «Європейська інтеграція України, її областей і територіальних громад», «Добре врядування в умовах воєнного стану».На сьогодні – це можливість отримати ґрунтовну інформаційно-консультативну підтримку громад в умовах військового стану та можливість обміну досвідом  у питанні врегулювання щоденних викликів у різних сферах життєдіяльності. Тільки в єдності та згуртованості  наша сила. Все буде Україна!