У Сухополов’янській громаді продовжуються  роботи з благоустрою  в рамках проведення весняного місячника на території населених пунктів сільської ради, який проходить  з 01 квітня по 30 квітня 2024 року.  21 квітня  2024 року  у Ряшківському  старостинському окрузі виконувалися роботи по благоустрою, зокрема вул.Цегельної  з залученням  техніки суб’єкта господарювання СТОВ «Дружба Нова».

Висловлюємо  слова щирої вдячності  керівництву СТОВ «Дружба Нова» за надану допомогу. В єдності та згуртованості наша сила. Зробимо нашу громаду комфортною та затишною для проживання. Працюємо спільно далі  для жителів нашої громади!