Ще одна болюча рана в серцях рідних, близьких, побратимів, громади та України. Назавжди до рідного дому на щиті повернувся Герой, наш земляк із с.Білорічиця Білорічицького старостинського округу Сухополов’янської громади.  24 квітня 2024 року в с.Білорічиця  (Білорічицький  старостинський округ)  секретар сільської ради Володимир Бобошко, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Ромашко, керуючий справами виконавчого комітету сільської ради Валентина Харченко, староста Білорічицького  старостинського округу Валерій Коваленко, посадовці сільської ради разом із рідними,  побратимами,  вчителями, друзями, односельцями  провели в останню путь  Героя   та вшанували пам’ять загиблого земляка,   військовослужбовця, молодшого сержанта, командира 2 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу  1 стрілецької роти   військової частини А7330 Збройних Сил України Єдінова Євгенія Анатолійовича, який загинув  14 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Бердичі Покровського району Донецької області.

Народився  Єдінов Євгеній Анатолійович 29 вересня 1983 року  в м.Бровари. У с.Білорічиця Прилуцького району сім’я Героя переїхала у 1994 році. З 6 по 11 клас Євгеній навчався в Білорічицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Після закінчення школи пішов на строкову службу до Збройних Сил України. З 2014 року по 2015 рік став на захист Східних кордонів нашої держави – брав участь в Антитерористичній операції. Працював на різних посадах у м.Києві. З перших днів повномасштабного вторгнення рф на територію України став на захист суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Був призваний на військову службу Прилуцьким РТЦК та СП 24 лютого 2022 року. Був нагороджений медаллю учасника АТО. Отримав відзнаку Президента України «За оборону України».

Відданий військовій присязі на вірність Українському народу  молодший сержант, командир 2 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу  1 стрілецької роти   військової частини А7330 Збройних Сил України Єдінов Євгеній Анатолійович загинув  14 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Бердичі Покровського району Донецької області при виконанні бойового завдання  під час ротації особового складу, отримавши в результаті мінометного обстрілу тяжкі поранення, які були несумісні з життям. Йому назавжди 40  років… Неодружений. Герой так і не встиг створити власну сім’ю.

Поховали  Героя  на сільському кладовищі у селі Білорічиця Прилуцького району Чернігівської області. Без сина у глибокому смутку залишилися батьки Героя: мати Єдінова Ольга Віталіївна та батько Єдінов Анатолій Євгенович, без рідного брата –  Єдінов  Михайло Анатолійович та Єдінов Віталій Анатолійович.

Виконавчий комітет сільської ради, депутатський корпус Сухополов’янської громади висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Захисника України! Щиро поділяємо горе сім’ї та схиляємо голови в глибокій скорботі. Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться у наших серцях.  Ніколи не пробачимо ворогу жодне втрачене життя! Вічна пам'ять і слава Героям! Пам’ятаймо їх, адже вони віддали найцінніше – своє життя, заради України та кожного з нас.

Висловлюємо слова вдячності за підтримку, небайдужість та фінансову допомогу в організації похорону нашого Героя керівництву ТОВ «Наташа-Агро», ФГ «Промінь», ФГ «Світанок». Тільки разом ми – сила!