25 квітня на запрошення наших друзів та партнерів Чернігівського обласного молодіжного центру та ГО "Сфера молоді" (м. Чернігів) делегація учасниць нашої Молодіжної ради у складі секретаря Олени Чамор та Олени Козленко взяли активну участь у Стратегічній зустрічі в рамках Проєкту "ДРІМ" (Дієва робота ініціативної молоді), що проходила в м. Чернігів.

А вже в суботу, 27 квітня, в КЗ "Публічна бібліотека" Сухополов'янської сільської ради зібралися командою Молодіжної ради задля фіналізації роботи з виконання об'ємного домашнього завдання Проєкту "Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад" USAID, а також обговорення подальших перспектив та діяльності Молодіжної ради на травень 2024 року. Працюємо далі.