01 травня 2024 року очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський, керівний склад та посадовці сільської ради, представники педагогічних та учнівських колективів громади, голова та члени Молодіжної ради громади, всі бажаючі жителі взяли активну участь у фізкультурно-оздоровчому заході  «Забіг до 10-річчя започаткування  Цивільно-військового співробітництва  у Збройних Силах України» з метою благодійної підтримки військовослужбовців Збройних Сил України Міністерством молоді та спорту України спільно з Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в регіонах України, який проходив в урочищі «Глинщина» в с.Манжосівка (Дідовецький старостинський округ).

Завдячуючи саме Збройним Силам України  ми зустрічаємо кожен новий день і маємо змогу провести сьогоднішній  захід. Але, на жаль, багато хто з наших воїнів, у тому числі і з Сухополов’янської громади, ціною власного життя подарував нам відносний спокій. Тож усі учасники заходу вшанували світлу пам’ять, громадянську відвагу та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України хвилиною мовчання.

У 2014 році росія розпочала анексію територій України  і саме 10 років назад визнала факт присутності своїх військ в Україні. Завдяки мужнім військовослужбовцям ЗСУ українці можуть спати спокійно та вести звичне життя. Тож сьогоднішній забіг не тільки мотивує нас до заняття спортом, але й підтримує імідж та престиж ЗСУ.

Відкривав захід та вітав переможців забігу особисто  сільський голова Денис Росовський, вручивши відповідні дипломи та медалі за зайняті місця. Щиро вітаємо переможців забігу! Серед дівчат: І місце - Пляшко Валерія, ІІ місце - Александрова Карина, ІІІ місце - Пляшко Ілона; серед юнаків:  І місце -   Іваненко Павло,  ІІ місце -   Цибенко Даніїл,   ІІІ місце – Фесик Денис; серед жінок: І місце – Лень Жанна,  ІІ місце – Зінченко Юлія, ІІІ місце – Майстренко Марина; серед чоловіків: І місце – Веремієнко Дмитро,  ІІ місце – Жук Євгеній,  ІІІ місце – Найда Олександр.

Щиро дякуємо кожному учаснику пробігу! Сьогодні 96 учасників долучилися до Забігу. Така активність показує нашу жагу до Перемоги. Бо тільки будучи разом, ми зможемо перемогти і побудувати наше майбутнє. Все буде Україна!