З метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру і стабільності на Європейському континенті, усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу,  Указом Президента України від 8 травня 2023 року № 266 в Україні встановлено День Європи.

        Сьогодні наша країна – військовослужбовці мужніх та незламних ЗСУ ціною власних життів щоденно на полі  бою забезпечують оборону, відсіч та стримування збройної агресії російської федерації на території України,   виборюючи  щасливе майбутнє для прийдешніх поколінь українців та  право  нашої держави стати повноправною європейською спільнотою. Український  народ відчуває потужну підтримку та вдячний тим, хто допомагає нам в цій боротьбі, хто дав прихисток тисячам наших співвітчизників.

Впевнений, що наша держава і в подальшому працюватиме у відповідності до цінностей та принципів, притаманних ЄС, що гарантують рівні можливості та правову захищеність для кожного громадянина.

Тож прийміть вітання від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто з нагоди Дня Європи в Україні! Бажаю терпіння та рішучості на шляху до  Європейського майбутнього нашої держави. Тримаймося та борімося за нашу свободу, за вільну, незалежну і європейську Україну! 

 

З повагою

Сухополов’янський сільський голова                                                                                                                                                          Денис РОСОВСЬКИЙ

Фото без опису